+48 22 863 57 70
info@igus.pl
ul. Działkowa 121C
02-234 Warszawa

O firmie

Innowacje w dziedzinie polimerów

Historia firmy igus® rozpoczyna się 15 pażdziernika 1964 od Güntera Blase i podwójnego garażu w Kol

Produkty

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami na stronie głównej.

Kontakt

Zakupy bez minimalnej ilości zamówienia,
800 – 2000 Dostawy+Konsultacje 
Dostawa od 24h*,
Bezpłatne próbki,

[contact-form-7 id=

Strona Główna

e-prowadniki przewodów

Systemy e-prowadników są jak pępowina w nowoczesnych maszynach. Zapewniają nieustanne zasilanie, przesył danych i mediów, będąc przy tym w ciągłym ruchu. igus® testuje, produkuje i udoskonala e-prowadniki z tworzywa sztucznego od 1971. Nasza obszerna wiedza jest stale poszerzana również dzięki współpracy z naszymi klientami i przekładana na produkcję seryjną.

Read More

Przewody elastyczne chainflex®

Przewody chainflex® to niekonfekcjonowane przewody do zastosowań ruchomych w e-prowadnikach lub do niezawodnych zastosowań na robotach, objęte 36-miesięczną gwarancją. Asortyment igus® chainflex® obejmuje przewody sterownicze, serwoprzewody, przewody silnikowe i do robotów, a także przewody BUS’owe, przewody do transmisji danych, przewody enkoderowe oraz światłowody.

Read More

Łożyska ślizgowe dry-tech®

Polimerowe łożyska ślizgowe oferowane są przez igus w formie tulejek ślizgowych iglidur®, prowadnic liniowych drylin®, łożysk przegubowych igubal® i polimerowych łożysk kulkowych xiros®, które nie wymagają smarowania. Charakteryzują się niskim współczynnikiem tarcia i odpornością na zużycie, przy dużych obciążeniach dopuszczalnych.

Read More

Strona Główna