Kable sterownicze

Kable sterownicze

Kable sterownicze

igus® chainflex® - przetestowane, odporne na skręcenia specjalne przewody elektryczne do różnorodnych zastosowań, idealne do pracy w e-prowadnikach przewodów. Kable o dużej żywotności w ruchu i w ekstremalnych warunkach. Dostępne z magazynu przewody: sterownicze, do transmisji danych, BUS’owe, światłowody, przewody układu pomiarowego, silnikowe, czujnikowe, do robotów oraz węże pneumatyczne. Konfekcjonowane przewody z wtyczkami na każde zamówienie klienta.

Oferowane przez nas kable sterownicze z powodzeniem sprawdzą się w wielu dziedzinach do odpowiednich zastosowań. Można je przeznaczyć do pracy w systemach kontrolnych, jak również zabezpieczeniowych. Można ich użyć w robotyce, sterowaniu i automatyce. Niektóre z nich spiszą się także w instalacjach przemysłowych takich jak linie produkcyjne i urządzenia klimatyzacji.

Dbając o zadowolenie naszych Klientów oferujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane produkty, które wyróżniają się doskonałą jakością i niezawodnością, a co za tym idzie, spełniają wszelkie normy jakościowe. Z dumą możemy przyznać, że nasze kable sterownicze charakteryzują się dużą giętkością i wszechstronnością. Zastosowanie materiałów izolacyjnych tylko poprawia własności elektryczne kabli. Dodatkowym atutem naszych kabli jest możliwość prostego montażu i układania.