Kable zasilające

Kable zasilające

Kable zasilające

igus® chainflex® - Sprawdzone, odporne na skręcenia specjalne przewody do różnorodnych zastosowań, idealne do pracy w prowadnikach przewodów. Kable o dużej żywotności w ruchu i w ekstremalnych warunkach. Dostępne z magazynu przewody: sterownicze, do transmisji danych, BUS’owe, światłowody, przewody układu pomiarowego, silnikowe, czujnikowe, do robotów oraz węże pneumatyczne. Konfekcjonowane przewody z wtyczkami na każde zamówienie klienta.

Oferowane przez nas kable silnikowe dedykowane są rozmaitym sprzętom i świetnie sprawdzają się w każdej sytuacji. Pozwalają na sprawną eksploatację danej maszyny. Urządzenia podłączone do sieci za ich pomocą, brzmią bardziej przejrzyście i dynamicznie. Z dumą możemy przyznać, że nasze produkty charakteryzują się doskonałą jakością i niezawodnością, dzięki czemu spełniają wszelkie normy jakościowe i bezpieczeństwa. Dużym atutem naszych kabli sterowniczych jest ich uniwersalność i funkcjonalność. Nasze produkty z powodzeniem spiszą się zarówno w biurach, jak i mieszkaniach.

Dostępne u nas kable sterownicze są dokładnie sprawdzane i testowane zanim jeszcze trafią w ręce Klientów. Takie działanie pozwala nam mieć pewność, że towar, który trafia do Klienta odznacza się wyjątkową jakością i niezawodnością, a także spełnia nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.