Łańcuchy kablowe

Łańcuchy kablowe

Łańcuchy kablowe

Prowadniki przewodów igus® - zamknięte, otwierane, ciche, odporne na wióry prowadniki przewodów, do najmniejszych promieni gięcia, ruchy w wielu osiach, maksymalne obciążenia i długości przesuwu – oferujemy praktycznie nieograniczoną ilość rozwiązań bezpiecznego prowadzenia kabli i przewodów. Gładkie, przyjazne kablom kontury wewnętrzne. Proste w montażu. Szeroka oferta akcesoriów. Dostępne w różnych wersjach : Szybkootwieralne - Zipper; Szybki dostęp do kabla bez otwierania pokryw - easychain®; Ekonomiczne - E1, E2; Serie zamknięte - E-Tubes; Dla dużych obciążeń i długich przesuwów - E4; Ciche, odporne na wysokie przyspieszenia E3, E6; Do robotów - Triflex® & Twister Chain®

Oferowane przez nas łańcuchy kablowe są odporne na niskie i wysokie temperatury, jak również uderzenia. Charakteryzują się długą żywotnością, nawet przy większych prędkościach. Dzięki temu, że nasze łańcuchy kablowe są wszechstronne, z powodzeniem można je wykorzystywać w różnych gałęziach przemysłu.

Nasze produkty wyróżniają się dużym bezpieczeństwem, wygodą użytkowania, trwałością i niezawodnością. Każdy dostępny u nas łańcuch został zaprojektowany z myślą o najwyższej wytrzymałości i długiej pracy przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej wydajności.

Dbając o zadowolenie naszych Klientów, oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, takie, które spełniają wszelkie normy jakościowe i posiadają niezbędne atesty. Wszystkie nasze produkty są dokładnie sprawdzane i testowane zanim trafią w ręce Klienta.