Liniowe łożyska

Liniowe łożyska

Liniowe łożyska

igus® drylin® - łożyska liniowe z tworzywa sztucznego do niemal wszystkich zastosowań. Ruch ślizgowy, zamiast tocznego, dzięki czemu nacisk rozkłada się na większą powierzchnię styczną. Cicha praca, bez minimalnej długości skoku. Miniaturowe, samonastawne, okrągłe, kwadratowe – każde łożysko liniowe DryLin® jest bezobsługowe, nie wymaga smarowania i często stanowi doskonały zamiennik typowych rozwiązań wykorzystujących kulki, wieńce i prowadnice profilowane.

Liniowe łożyska to bardzo popularne rozwiązania z powodzeniem wykorzystywane w technice ruchu liniowego. Charakteryzują się nieograniczonym przesuwem i niskim tarciem. Ze względu na dużą precyzję prowadzenia, trwałość i niewielkie rozmiary zabudowy, łożyska liniowe można śmiało zaliczyć do czołówki rozwiązań współczesnej automatyki i mechaniki.

Dbając o zadowolenie naszych Klientów, oferujemy liniowe łożyska, które charakteryzują się bardzo dobrym współczynnikiem ceny do jakości. Gwarantujemy doskonałą jakość i niezawodność naszych produktów. Zanim towar wyślemy Klientowi, poddajemy go dokładnym testom. Dzięki temu wiemy, że produkty trafiające w ręce naszych Klientów posiadają niezbędne atesty jakości i bezpieczeństwa, a co za tym idzie, spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających.