Liniowe łożyska ślizgowe

Liniowe łożyska ślizgowe

Liniowe łożyska ślizgowe

igus® drylin® - łożyska liniowe z tworzywa sztucznego do niemal wszystkich zastosowań. Ruch ślizgowy, zamiast tocznego, dzięki czemu nacisk rozkłada się na większą powierzchnię styczną. Cicha praca, bez minimalnej długości skoku. Miniaturowe, samonastawne, okrągłe, kwadratowe – każde łożysko liniowe drylin® jest bezobsługowe, nie wymaga smarowania i często stanowi doskonały zamiennik typowych rozwiązań wykorzystujących kulki, wieńce i prowadnice profilowane.

Bezsmarowne i nie wymagające konserwacji liniowe łożyska ślizgowe, jakie znajdziecie Państwo w ofercie naszej firmy, nie tylko skracają czas montażu, ale także zapewniają uzyskanie optymalnych luzów. Oferowane przez nas produkty są wysokowydajne i z powodzeniem mogą być wykorzystywane w wielu branżach, również w bardzo trudnych warunkach eksploatacji. Oferowane przez nas liniowe łożyska ślizgowe charakteryzują się doskonałą pracą na sucho, niesamowitą lekkością i odpornością na korozję oraz zanieczyszczenia. Dużą zaletą naszych produktów jest również bardzo cicha, pozbawiona wibracji praca.

Wszystkie nasze produkty wyróżniają się doskonałą jakością i niezawodnością. Wszystkie posiadają niezbędne atesty jakości i bezpieczeństwa. Zanim nasze rozwiązania trafią w Państwa ręce, dokładnie je sprawdzamy i testujemy. W ten sposób mamy pewność, że zaspokoją one oczekiwania nawet najbardziej wymagających.