Liniowe stoły przesuwne

Liniowe stoły przesuwne

Liniowe stoły przesuwne

igus® drylin® SHT - płaskie, zwarte, bezobsługowe liniowe stoły przesuwne wykorzystujące łożyska iglidur®, dostępne w wielu konfiguracjach, włączając w to różne kombinacje śruby pociągowej, materiałów oprawy i wałków, które pozwalają na tworzenie lekkich, opłacalnych, odpornych na korozję rozwiązań. Przeznaczone do różnych zastosowań, od małych do bardzo dużych obciążeń.

Oferowane przez nas liniowe stoły przesuwne stanowią idealne rozwiązanie przesuwu liniowego. Są bezobsługowe, a do tego zapewniają kompaktową budowę maszyny. Wszystkie produkty są idealnie dopasowane do potrzeb odbiorcy i spełniają nawet bardzo wysokie oczekiwania. Stanowią kwintesencję doskonałej jakości, solidności wykonania, trwałości i długiej żywotności.

Dostępne u nas liniowe stoły przesuwne cechują się trwałą i kompaktową konstrukcją, dzięki czemu doskonale nadają się także do dużych obciążeń. Ogromną ich zaletą jest bardzo dobry współczynnik ceny do jakości. Wszystkie nasze produkty są dokładnie sprawdzane i testowane, a co za tym idzie, posiadają wymagane atesty bezpieczeństwa i jakości.