Prowadnice liniowe

Prowadnice liniowe

Prowadnice liniowe

igus® drylin® - łożyska liniowe z tworzywa sztucznego do niemal wszystkich zastosowań. Ruch ślizgowy, zamiast tocznego, dzięki czemu nacisk rozkłada się na większą powierzchnię styczną. Cicha praca, bez minimalnej długości skoku. Miniaturowe, samonastawne, okrągłe, kwadratowe – każde łożysko liniowe drylin® jest bezobsługowe, nie wymaga smarowania i często stanowi doskonały zamiennik typowych rozwiązań wykorzystujących kulki, wieńce i prowadnice profilowane.

Prowadnice liniowe to jedne z najczęściej stosowanych systemów realizacji ruchu liniowego w przemyśle. Dzięki nim możliwe jest precyzyjne przemieszczanie i pozycjonowanie małych i dużych elementów. Dbając o zadowolenie naszych Klientów, oferujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane prowadnice liniowe, które odznaczają się doskonałą jakością. Z dumą możemy przyznać, że wszystkie nasze produkty są niezwykle trwałe i niezawodne. Odznaczają się także dużą żywotnością i elastycznością zastosowań. Ponadto charakteryzują się dużą nośnością i wysoką sztywnością. W przeciwieństwie do tradycyjnych prowadnic ślizgowych, prowadnice liniowe charakteryzują się o wiele mniejszym współczynnikiem tarcia. Dodatkowo unikalna konstrukcja naszych produktów zapewnia szybszą i jednocześnie cichszą pracę.

Zanim oferowane przez nas prowadnice liniowe trafią do naszych Klientów, są dokładnie sprawdzane i testowane. Dzięki temu mamy pewność, że dostarczany przez nas towar spełnia wysokie wymagania i oczekiwania.