Przewody elastyczne

Przewody elastyczne

Przewody elastyczne

igus® Chainflex® - sprawdzone, odporne na skręcenia specjalne przewody do różnorodnych zastosowań, idealne do pracy w prowadnikach przewodów. Kable o dużej żywotności w ruchu i w ekstremalnych warunkach. Dostępne z magazynu przewody: sterownicze, do transmisji danych, BUS’owe, światłowody, przewody układu pomiarowego, silnikowe, czujnikowe, do robotów oraz węże pneumatyczne. Konfekcjonowane przewody z wtyczkami na każde zamówienie klienta.

Oferowane przez nas przewody elastyczne swoje zastosowanie znajdują głównie w szeroko rozumianym przemyśle. Przede wszystkim są one nieodłącznym elementem wielu instalacji i zaawansowanych urządzeń przeznaczonych do transportu m.in. gazów, pyłów i oparów związków chemicznych. W nowoczesnych systemach, przewody elastyczne mogą śmiało pełnić funkcję przewodów wentylacyjnych.

Wszystkie nasze produkty spełniają normy jakości i bezpieczeństwa. Wszystkie odznaczają się doskonałą jakością, trwałością, wytrzymałością, długą żywotnością i niezawodnością, jak również lekkością i niesamowitą elastycznością. Z dumą możemy przyznać, że dostępne u nas przewody elastyczne są wykonane zgodnie z preferencjami Klientów.

Zanim nasze produkty trafią w Państwa ręce, są dokładnie sprawdzane i testowane. Dzięki temu mamy pewność, że oddajemy Państwu towar, który spełnia wysokie oczekiwania i wymagania.