Serwoprzewody

Serwoprzewody

Serwoprzewody

igus® chainflex® - sprawdzone, odporne na skręcenia specjalne przewody do różnorodnych zastosowań, idealne do pracy w prowadnikach przewodów. Serwoprzewody to kable o dużej żywotności w ruchu i w ekstremalnych warunkach. Dostępne z magazynu przewody: sterownicze, do transmisji danych, BUS’owe, światłowody, przewody układu pomiarowego, silnikowe, czujnikowe, do robotów oraz węże pneumatyczne. Konfekcjonowane serwoprzewody z wtyczkami na każde zamówienie Klienta.

Dbając o zadowolenie naszych Klientów oferujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane produkty, które wyróżniają się doskonałą jakością i niezawodnością, a co za tym idzie, spełniają wszelkie normy jakościowe i bezpieczeństwa. Z dumą możemy przyznać, że oferowane przez nas serwoprzewody to produkty w 100% oryginalne, odznaczające się dużą wszechstronnością i długą żywotnością.

Wszystkie nasze serwoprzewody, zanim trafią w ręce Klientów, są dokładnie sprawdzane i testowane. Dzięki temu mamy pewność, że odbiorcy naszych produktów otrzymują towar w pełni sprawny i spełniający wszelkie normy jakościowe.