Tulejki ślizgowe

Tulejki ślizgowe

Tulejki ślizgowe

igus® iglidur® - wysokiej jakości polimerowe łożyska ślizgowe – ekonomiczne, bezsmarowe, bezkonserwacyjne, obliczalne. Każdego roku nasi inżynierowie opracowują ponad sto nowych mieszanek tworzyw sztucznych, dzięki czemu posiadamy duży wybór materiałów iglidur® od uniwersalnych, poprzez zgodne z wymogami FDA, aż do odpornych na wysokie temperatury. Długi okres żywotności i niska cena.

Oferowane przez nas tulejki ślizgowe z powodzeniem mogą być stosowane w łożyskowaniach o wysokim i bardzo wysokim obciążeniu, gdzie ruch obrotowy jest względnie nieduży. Dzięki temu, że tulejki ślizgowe mają niewielkie wymiary i doskonałe własności ślizgowe nadają się do stosowania tam, gdzie użycie środków smarnych jest niemożliwe i zabronione.

Dostępne u nas tuleje ślizgowe nie wymagają konserwacji i smarowania, a do tego odznaczają się wysoką nośnością, mniejszą wrażliwością na obciążenia krawędziowe, szerokim zakresem temperatur pracy i wysoką odpornością na zużycie.

Dbając o zadowolenie naszych Klientów, oferujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane produkty, które wyróżniają się doskonałą jakością i niezawodnością. Wszystkie nasze produkty są dokładnie sprawdzane i testowane. Posiadają wszelkie niezbędne atesty, a co za tym idzie – spełniają normy jakości i bezpieczeństwa.