Kulki gejszy, sprawdzony gadżet erotyczny

Wykorzystywane nie tylko do zabawy w sypialni, ale także znakomicie wpływające na poprawę kondycji mięśni Kegla kulki gejszy to gadżet, który powinna posiadać każda z nas. Dlaczego warto z nimi trenować? Dzięki nim możemy rewelacyjnie wzmocnić osłabione mięśnie dna miednicy (pochwy) zwane mięśniami Kegla. Są one o tyle ważne, że pomagają utrzymać narządy i je kontrolować. Kulki gejszy polecane są szczególnie osobom z problemami zdrowotnym, jak chociażby nietrzymanie moczu czy wypadanie macicy, kobiety po przebytej ciąży oraz panie w okresie menopauzy, gdzie są one osłabione. Regularne treningi z kulkami Kegla pozwalają również na odczuwanie większej przyjemności z seksu. Do wyboru mamy je w wersji pojedynczej lub podwójnej, w zależności od preferencji oraz stopnia zaawansowania. Na www.kulkigejszy.pl znajdziemy szeroki wybór ekskluzywnych gadżetów erotycznych, w tym także kulki gejszy.

Budowa kulki gejszy

Kulki gejszy, w zależności od tego czy występują w wersji pojedynczej czy podwójnej mają bardzo prostą budowę. Wariant pierwszy to kulka z obciążeniem zaczepiona na sznurku. Wersja podwójna zawiera jedną dodatkową kulkę. Mają one różną wielkość oraz obciążenia. Osobom początkującym polecane są pojedyncze kulki gejszy o lekkiej wadze, natomiast bardziej zaawansowane mogą stosować podwójną, cięższą wersję. Wykonane są one z bezpiecznego dla nas oraz przebadanego materiału. Kulki gejszy zamówisz na www.cukiereczek.pl.

Kulki gejszy i ich rodzaje

Na rynku dostępne są kulki gejszy biofeedbackowe (drgające) lub progresywne (grawitacyjne). Pierwsze posiadają wewnątrz mniejszą kulkę, która obija się o ścianki w trakcie poruszania grzechocząc. Z kolei progresywne kulki gejszy wypełnione są jednolitym materiałem i nie mają nic ruchomego w środku. Pierwszy wariant jest polecany dla osób początkujących, natomiast drugi ze względu na większy ciężar do doświadczonych w tego typu treningach. Kulki gejszy można również kupić w zestawie na www.kulkigejszy.pl, co pozwala w miarę stopnia zaawansowania zwiększać obciążenie.