Sprawdzona do biura niszczarka Wallner JP 820S

Wydajna niszczarka Wallner JP 820S to sprawdzone i niezawodne urządzenie, które dedykowane jest do pracy w małych oraz średnich biurach, bądź urzędach. Niszczy dokumenty wraz z danymi osobowymi i wewnętrznymi firmy, zgromadzonymi zarówno na papierze, jak też na cyfrowych nośnikach danych. Kształtna obudowa na kółkach ułatwia sprawne przetransportowania jej do innego miejsca. Biurowa niszczarka Wallner JP 820S o wymiarach 645 x 305 x 390 mm oraz wagę 18,3 kg. Składa się z głowicy tnącej oraz kosza na ścinki o objętości 35 L. Żeby opróżnić pojemnik należy go wysunąć do przodu. Wejdź na www.doniszczarki.pl i zamów naszą wydajną, biurową niszczarkę Wallner JP 820S.

Niszczarka Wallner JP 820S, a niszczone materiały

Doskonale ostre noże tnące biurowej niszczarki Wallner JP 820S niszczą nie tylko papier, ale również metalowe elementy jak zszywki i małe spinacze. Dodatkowo kruszy cyfrowe nośniki z danymi – płyty CD, DVD, a także kart plastikowe, również te zawierające chip. Niszczarka Wallner JP 820S ma szeroką szczelinę tnącą – 230 mm, a rodzaj ciecia jaki nią uzyskasz to paski wielkości 3,9 mm. Urządzenie zapewnia poziom bezpieczeństwa Twoim danym DIN – 2, aby stały się one nieczytelne dla osób postronnych. Ilość arkuszy papieru przeznaczonych do jednorazowego pocięcia w niszczarce Wallner JP 820S wynosi 25 sztuk.

Najlepsze cechy i funkcje niszczarki Wallner JP 820S

Moc silnika niszczarki Wallner JP 820S to 470 W, a pozwala na pracę ciągłą od jej uruchomienia do 15 minut. Specjalistyczne zabezpieczenie ochrania go przed przegrzaniem. Niszczarka Wallner JP 820S pracuje bardzo cicho, nie przekraczając poziomu hałasu powyżej 55 dB. Dla łatwej obsługi w górnej części posiada optyczny wskaźnik napełnienia lub wyjęcia kosza, dotykowy panel, który pozwala wstrzymać działanie urządzenia, wyświetlacz LED, wskazujący włączoną funkcję. Dodatkowo biurowa niszczarka Wallner JP 820S wyposażona jest w automatyczny start/stop oraz funkcję wycofania zaklinowanych dokumentów, którą znajdziesz na stronie www.doniszczarki.pl.