Szkolenie a Excel, lepsza obsługa arkuszy kalkulacyjnych

Wydawać by się mogło, że arkusze kalkulacyjne są trudne do opanowania. Jednak nic bardziej mylnego. Jeśli załapiesz podstawy to dalsza nauka idzie już z górki, a szkolenie z Excela pomoże Ci poszerzyć umiejętności związane z obsługą i pracą tego programu na wszystkich poziomach zaawansowania. Skorzystać z niego może zarówno osoba nie mająca wcześniej żadnej styczności z arkuszami kalkulacyjnymi, a także doświadczony specjalista chcący poszerzyć swoją wiedzę. Szkolenie z Excela od podstaw to kompleksowa i przystępnie przedstawiona wiedza z najczęstszych technik wprowadzania danych, administracją skoroszytami, a także formatowaniem arkuszy i zastosowania formuł. Osoby na co dzień pracujące z danymi i pragnące się jeszcze podszkolić, by sprawniej oraz efektywniej wykonywać zadania poszerzą swoją wiedzę w zakresie analizy danych lub ich wizualizacji. Szkolenie z Excela zawiera także podstawy programowania językiem VBA, co jest świetnym rozwiązaniem w automatyzacji naszej pracy. Wszystkie najważniejsze informacje oraz rozwiązania występujących w arkuszach kalkulacyjnych masz zebrane w jednym miejscu. Zajrzyj na www.kursexcel.pl i sprawdź nasze szkolenie z Excela.

Szkolenie z Excel, a analiza różnego typu danych w biznesie

Szkolenie z Excela to również doskonałe źródło fachowej wiedzy dla osób na co dzień zajmujących się zawodowo analizą oraz modelowaniem danych w biznesie. Omówione zostały w nim sprawdzone techniki, które z pewnością zaoszczędzą znaczną ilość Twojego czasu. Nauczysz się z niego również jak w praktyce wykorzystać dodatki jakie posiada program Excel – Power Pivot, Power Query oraz Solver. Szkolenie z Excela to także zagadnienia związane z takimi narzędziami jak funkcja finansowa, czasowa, statystyczna oraz tabele przestrzenne w analizie czy modelowaniu danych. Wszystko znajdziesz na www.kursexcel.pl.

Szkolenie z Excel, a tworzenie tabel przestrzennych

Szkolenie z Excela omawia szczegółowo metody tworzenia czy dowolnej modyfikacji tabel przestrzennych. Szybkie sporządzenie raportów lub zestawień nie będzie już dla Ciebie większym problemem, a co najważniejsze zajmie to tylko chwilę. Dodatkowo na www.kursexcel.pl dowiesz się w jaki sposób zautomatyzować przy użyciu języka VBA przetwarzanie tabel przestawnych. To, jak też wiele innych zagadnień pracy z arkuszami kalkulacyjnymi zapewnia szkolenie z Excela.